طراحی سایت

طراحی وب تقریباً همه چیز درباره وب سایت شما را در بر می گیرد. از نوع نگاه و نحوه کار گرفته تا جزئیات محتوای موجود در صفحات. فرایند طراحی وب یکی از برنامه ریزی ها برای نحوه مشاهده وب سایت شما ، هدف آن و نحوه حرکت در آن است و سپس اجرای این طرح است.

برخی از اینها به معنای تصمیم گیری در مورد طرح ، رنگ ، محتوا ، قلم و گرافیکی است که قرار است در وب سایت خود استفاده کنید و تصمیماتی که طی این فرآیند گرفته شده بسیار مهم هستند ، زیرا وب سایت شما تأثیر زیادی بر فعالیت کاری شما خواهد داشت مشتریانی که از آن بازدید می کنند و همچنین مارک شما را سالها ، اگر نه دهه ها ، نمایندگی می کنند.

هدف از طراحی وب سایت

طراحی وب خوب ، مشتریان شما را به خود جلب می کند ، موتورهای جستجو را راضی می کند و از اشکالات فنی جلوگیری می کند ، همه اینها منجر به تجربه کاربر خوبی می شود که مشتریان را بازگرداند. به همین دلیل ما قصد داریم جنبه های مختلف طراحی وب را به شما معرفی کنیم و چرا آنها برای وب سایت شما حیاتی هستند.

بنابراین ، بیایید به آن بپردازیم! در زیر پنج عنصر اصلی طراحی وب وجود دارد که باید هنگام برنامه ریزی وب سایت خود در نظر داشته باشید ، و برخی از موارد عملی که می توانید درباره آنها فکر کنید و آنها را در وب سایت خود بگنجانید. طراحی وب چیدمان طرح وب سایت شما به نحوه ترتیب متن ، گرافیک و تبلیغات در هر صفحه اشاره دارد. هدف در اینجا ایجاد آن است تا کاربران وب سایت به جای جستجوی در اطراف صفحه ، بتوانند اطلاعات لازم را با یک نگاه سریع پیدا کنند.

طراحی سایت

طراحی سایت

برخی از ویژگی های یک وب سایت

ریسپانسیو بودن وب سایت

همچنین حفظ چیدمان در کل وب سایت بسیار مهم است. همچنین بهتر است طرح صفحه موبایل خود را در نظر بگیرید ، زیرا بسیاری از کاربران اکنون از طریق تلفن هوشمند یا رایانه لوحی خود به وب سایت ها دسترسی پیدا می کنند.

رنگ مناسب برای وب سایت

برای وب سایت خود رنگ انتخاب کنید هدف هنگام تصمیم گیری این است که مجموعه ای از رنگ ها را انتخاب کنید که تصویر شرکت شما و آنچه را که می خواهید بفروشید یا به آنها اطلاع دهید یا بخشی از طرح رنگی مارک شده شما باشد. رنگ می تواند شخصیت ، خلق و خوی را منتقل کرده و فضایی را برای وب سایت شما ایجاد کند که بتواند کاربران را در خود نگه دارد یا آنها را از آن دور کند.

گرافیک وب سایت

اصطلاح گسترده ای است که به آرم ، عکس ، کلیپ آرت و نمادها اشاره دارد. این موارد باید با دقت انتخاب شوند تا با بقیه طراحی وب سایت مطابقت داشته باشند. آنها همچنین باید بر اساس اینکه شخصیت شرکت را منعکس می کنند درست مانند رنگبندی انتخاب شوند. تصاویر و سایر گرافیک ها ، مانند نمودارها ، اغلب می توانند یک روش بسیار قدرتمند برای انتقال پیام یا سایر اطلاعات به جای ساده باشند متن ، و بسته به صنعت ممکن است کم و بیش برای این مناسب باشد. با این حال ، همیشه مهم است که گرافیک و عکس از کیفیت خوبی برخوردار باشند .

تاثیر فونت در وب سایت

هزاران فونت مختلف وجود دارد. در حالی که می توانید ساعت ها با مقایسه تغییرات کمی متفاوت. از همان قلم ، برای محتوای قابل خواندن صرف کنید. ، تعداد انگشت شماری وجود دارد که برای وب سایت ها بهینه هستند. به طور کلی پذیرفته شده است که فونت های sans-serif راحت تر خوانده می شوند و احساس معاصر تری دارند. همانند رنگ و گرافیک ، مهم است که به سراغ قلم بروید که تصویر شرکت شما را که می خواهید بیان کنید ، منعکس کند.

محتوای وب سایت

سرانجام ، محتوای وب سایت وجود دارد. این همراه با طراحی برای تکمیل پیام شرکت کار می کند. متن نوشته شده باید مناسب و مفید باشد و همچنین برای موتورهای جستجو بهینه باشد. این بدان معنی است. که کلمات کلیدی مرتبط را در اختیار داشته باشید تا وب سایت شما هنگام جستجوی. مشاغلی مانند مشاغل شما در نزدیکی بالای لیست ظاهر شود. آیا می خواهید در مورد آنچه در طراحی صفحه وب ما وجود دارد اطلاعات بیشتری کسب کنید؟ برای کسب اطلاعات بیشتر به صفحه طراحی وب سایت. یا وبلاگ ما مراجعه کنید یا برای ایده های وب سایت جدید خود با تیم ما گپ بزنید! ما همیشه خوشحال هستیم که کمک می کنیم!

_____________________________________

راه های ارتباطی با شرکت پیرایه

پیج اینستاگرام پیرایه

کانال آپارات پیرایه

_____________________________________